українська російська англійська
Міноборони: До України повернулося 5 офіцерів миротворчого персоналу, які протягом року виконували завдання у складі Тренувальної місії НАТО в Республіці Ірак
15.12.2010 | 18:00
Прес-служба Міноборони

В Україну повернулося 5 офіцерів миротворчого персоналу, які з грудня 2009 до грудня 2010 року виконували завдання у складі Тренувальної місії НАТО в Республіці Ірак.

За час роботи за кордоном українські офіцери взяли участь у підготовці та проведенні командно-штабних навчань оперативно-стратегічного рівня, зокрема, “Сакр” (“Орел”), тематика якого була пов’язана з проведенням парламентських виборів у Республіці Ірак.

За участю українців було підготовлено понад 5 тисяч службовців місцевих органів правопорядку, опрацьовано і запроваджено в дію програму навчань та тренувань національних оперативних центрів. Працювати українцям доводилося не лише у розташуванні військових баз, але й під час численних виїздів у різні населені пункти близькосхідної країни.

За сумлінне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм заступник командувача Тренувальної місії НАТО італійський генерал Клаудіо Анджелеллі нагородив офіцерів-українців пам’ятною медаллю “За успішне виконання місії в Республіці Ірак”.

 

версія для друку