українська російська англійська
Держкомтелерадіо: Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва
16.12.2010 | 12:30
Прес-служба Держкомтелерадіо

Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу на краще періодичне друковане видання для дітей та юнацтва, засновником якого є Держкомтелерадіо.

У номінації «Краще періодичне друковане видання для дітей» вдруге переміг  журнал «Ангелятко», що видається щомісяця у Львові накладом 12 тисяч примірників. Головний редактор  журналу – Олена Волосевич.

У номінації  «Краще періодичне друковане видання для юнацтва» перемогу одержав журнал «Однокласник» (головний редактор – Сергій Іванюк). Це сучасне ілюстроване повнокольорове видання з багатолітньою історією і традиціями, призначене для юнацтва 13-16 років. Журнал виходить щомісяця накладом 16 тисяч  примірників.

Цього року на конкурс надійшло 16 видань із різних областей України. Учасників оцінювало журі, до складу якого входять представники Міністерства освіти, молоді та спорту, Національної спілки письменників, Національної спілки художників, Національної спілки журналістів України. Очолює журі голова Держкомтелерадіо Юрій Плаксюк. Переможців конкурсу члени журі визначають шляхом рейтингового голосування, виставляючи за кожне видання бали (від 1 до 5).

Лише два бали не вистачило журналу для найменших діток (2-5 років) «Мамине сонечко» до першого місця. При цьому видавець журналу Вадим Дорошенко подав на конкурс ще три дитячі проекти: журнал для хлопчиків 5-9 років «Маленький розумник», журнал для дівчаток 5-9 років «Маленька фея», пізнавально-розважальний журнал для підлітків «Пригоди». Ці видання вирізняються прекрасним художнім оформленням і мають цікаве змістовне наповнення. За вагомий внесок у розвиток дитячої періодики журі вирішило нагородити видавця та редактора Вадима Дорошенка почесною грамотою Держкомтелерадіо.

 

версія для друку