українська російська англійська
МВС: Реформа органів внутрішніх справ України націлена на відхід від каральних функцій та перехід до соціальної допомоги населенню
16.12.2010 | 15:20
Прес-служба МВС

Реформа органів внутрішніх справ України націлена на відхід від каральних функцій та перехід до соціальної допомоги населенню. Про це повідомив сьогодні під час брифінгу Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов.

"Враховуючи те, що найголовніше у діяльності міліції –  дотримання прав і свобод людини, то, звичайно, і спілкування працівника міліції з підозрюваними, потерпілими, які фігурують у справах,  повинно бути побудовано  з точки зору дотримання саме цих принципів, – зазначив Анатолій Могильов. – Саме тому ми вважаємо за необхідне реформувати систему відомчої освіти".

За словами Міністра, в Україні півтора десятка відомчих навчальних закладів, які випускають значно більше спеціалістів, ніж їх потребують українські правоохоронні органи.

Україні потрібний новий Закон "Про міліцію", вважає головний міліціонер країни, адже чинний ухвалений майже двадцять  років тому і на сьогодні вимагає відповідних коректив.

 

версія для друку