українська російська англійська
МОЗ: Зіновій Митник прочитав лекцію в Національній академії державного управління при Президентові України
17.12.2010 | 15:15
Прес-служба МОЗ

Міністр охорони здоров’я України Зіновій Митник взяв участь у тематичній зустрічі зі слухачами Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України. Керівник МОЗу виступив перед присутніми головами районних адміністрацій з лекцією на тему: «Стратегічні напрямки та регіональні особливості розвитку системи охорони здоров’я в Україні».

Міністр на лекції назвав одну з основних проблем, яка стоїть перед Україною. За словами Зіновія Митника, це кількість працездатного населення, яка у найближчі роки суттєво скоротиться.

«І це одна з найсерйозніших проблем, адже в державі показник очікуваної тривалості життя на 10-12 років нижчий, порівняно з Європою та УРСР 60-х років, головним чином через надвисоку смертність чоловіків віком від 25 до 65 років», – сказав Міністр.

За його словами, погіршення стану здоров’я населення призводить до об’єктивного зростання потреб у медичній допомозі, яку нинішня система охорони здоров’я задовольнити не може.

 

 

версія для друку