українська російська англійська
МОЗ: Засновано Всеукраїнську громадську організацію "Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги"
21.12.2010 | 13:50
Прес-служба МОЗ

Засновано Всеукраїнську громадську організацію «Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги», яку очолив екс-міністр охорони здоров'я України Василь Князевич.

Ідею створення нової організації підтримали і будуть співпрацювати Мінохорониздоров'я, Мінсоцполітики, Уповноважена Верховної Ради України з прав людини, члени Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, Бюро ВООЗ в Україні, Міжнародний фонд «Відродження» та інші.

На необхідності створення подібних організацій наголосив заступник Міністра охорони здоров'я України Олександр Гудзенко: «Сьогодні в Україні працює 9 стаціонарних хоспісів та понад 650 хоспісних ліжок. А потреба України в хоспісних ліжках складає 4 тисячі одиниць. Крім того, є проблеми, які керівники медичних закладів можуть вирішити на своєму рівні, однак є й такі, що потребують допомоги влади і громадських організацій».

 

версія для друку