українська російська англійська
Мінінфраструктури: Україна підтримала нову редакцію Конвенції про режим судноплавства на Дунаї
21.12.2010 | 18:00
Прес-служба Мінінфраструктури

У Будапешті відбулося засідання 75-ї сесії Дунайської Комісії. У засіданні взяли участь делегації всіх держав-членів комісії, делегації держав-спостерігачівФранції та Бельгії, а також представник Центральної комісії з судноплавства по Рейну. Українську делегацію очолювала заступник голови Укрморрічфлоту Ірина Марич.

Голова Підготовчого комітету Дипломатичної конференції з перегляду Конвенції про режим судноплавства на Дунаї 1948 року Іштван Хорват повідомив, що в 2009 році було проведено лінгвістичне узгодження тексту проекту Конвенції та Протоколу про внесення змін. За його словами, єдиною перешкодою для скликання Дипломатичної конференції для підписання переглянутої Конвенції є відсутність остаточної згоди на текст проекту з боку Румунії.

У той же час конструктивна робота Сесії та належний рівень підготовки дозволили Комісії прийняти «Основні напрямки судноплавної політики на Дунаї», «Основні положення про плавання на Дунаї», «Рекомендації з використання InlandAIS», «Рекомендації з організації професійного навчання річковиків». Ці документи можуть бути введені в національне законодавство країн-членів Дунайської Комісії.

 

 

версія для друку