українська російська англійська
МОН: Дмитро Табачник закликав українських бізнесменів започаткувати щорічну благодійну акцію
21.12.2010 | 16:50
Прес-служба МОН

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник взяв участь у презентації благодійної акції «Хюндаймайбутнім чемпіонам».

За організаційної підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України напередодні новорічних свят для пропаганди серед дітей активного спортивного способу життя компанія «Хюндай Мотор Україна» подарувала вихованцям шкіл-інтернатів, шкіл та училищ соціальної реабілітації України 2012 футбольних м’ячів.

Першими власниками новорічних подарунків: м’ячів та солодощів стали вихованці ліцею-інтернату № 23 Києва. Всього 89 інтернатів України отримають футбольний інвентар для щоденних тренувань та спортивних змагань.

Дмитро Табачник привітав вихованців з наступаючими новорічними святами, а також подякував керівництву «Хюндай Мотор Україна» за спонсорську підтримку. Міністр наголосив на тому, що така акція є чудовим прикладом соціальної відповідальності та небайдужості успішних компаній до дітей, які виховуються у дитячих будинках та інтернатах.

«Я закликаю всіх українських бізнесменів започаткувати щорічну благодійну акцію з 19 грудня – Дня Святого Миколая – до 19 січня – свята Водохреща. В цей місяць, який традиційно пов’язаний з подарунками, якомога більше компаній та корпорацій мають відгукнутися і зробити такий неформальний доброчесний місячник надання допомоги», – зазначив Дмитро Табачник.

 

версія для друку