українська російська англійська
МЗС: Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко відвідав з офіційним візитом Боліваріанську Республіку Венесуелу
22.12.2010 | 11:00
Прес-служба МЗС

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко відвідав з офіційним візитом Боліваріанську Республіку Венесуелу.

Переговори офіційних делегацій України і Венесуели засвідчили обопільну зацікавленість сторін у активізації українсько-венесуельських відносин, насамперед, шляхом реалізації конкретних проектів у авіаційній та металургійній галузі, енергетиці та сільському господарстві, науково-технологічній та освітній сферах.

У рамках візиту також відбулися зустрічі Міністра з Президентом Венесуели Уго Чавесом, Віце-президентом Еліасом Мілано, міністром оборони Карлосом Хосе Мата Фігероа та міністром енергетики і палива Рафаелем Раміресом Карреньйо.

У ході переговорів глави зовнішньополітичного відомства України з його венесуельським колегою особлива увага була приділена питанню прискорення передачі нашій державі українських громадян, членів екіпажу судна “B-Atlantic” Володимира Устименка та Юрія Датченка, які перебувають у пенітенціарних закладах Венесуели. Міністри висловили сподівання, що усі необхідні юридичні процедури будуть завершені якомога швидше і наші громадяни повернуться на Батьківщину.

 

версія для друку