українська російська англійська
Міноборони: Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Геннадій Воробйов ознайомився зі станом справ у військових частинах та установах Харківського гарнізону
23.12.2010 | 09:15
Прес-служба Міноборони

Під час робочої поїздки на Слобожанщину командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Геннадій Воробйов ознайомився зі станом справ у військових частинах та установах Харківського гарнізону.

У Гвардійському факультеті військової підготовки Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” командувач Сухопутних військ обговорив з начальником факультету, кандидатом технічних наук, полковником Олександром Серпуховим перспективи військової освіти.

Генерал-полковник Геннадій Воробйов побував у Військовому коледжі сержантського складу Національного технічного університетуХарківський політехнічний інститут”. Спілкуючись з командним складом навчального закладу, він підкреслив значимість підготовки молодших командирів як професіоналів у вищому розумінні цього поняття.

На завершення робочої поїздки до Харківського гарнізону генерал-полковник Геннадій Воробйов зустрівся з офіцерським складом обласного військкомату.

 

версія для друку