українська російська англійська
Мінекономіки: У В'єтнамі проходить засідання Українсько-В'єтнамської Міжурядової комісії
24.12.2010 | 09:20
Прес-служба Мінекономіки

У Ханої проходить Одинадцяте спільне засідання Українсько-В'єтнамської Міжурядової комісії з питань торгово-економічного й науково-технічного співробітництва.

Українську делегацію очолив заступник Міністра економіки України Валерій  П'ятницкий, в’єтнамську – перший заступник Міністра промисловості й торгівлі Соціалістичної Республіки В'єтнам Ле Зань Винь.

Сторони обговорили ряд важливих питань у перспективних сферах взаємної зацікавленості, зокрема: торгівлі, банківсько-фінансовій та інвестиційній, промисловій, високих технологіях, енергетиці, гірничодобувній, медицині та фармацевтиці, сільському господарстві, туризмі, будівництві.

У галузі літакобудування обговорено поставки української авіаційної техніки, а також модернізацію й відновлення парку літаків марки «Антонов» у Соціалістичній Республіці В'єтнам; можливості відновлення проекту зі збирання у В’єтнамі вантажних автомобілів КрАЗ; обговорено також питання суднобудівництва; будівництва підприємства з виробництва пігменту диоксиду титану. Також було досягнуто домовленості щодо опрацювання питань спільної участі у проекті з будівництва гідроелектростанції. Підписання протоколу про наміри між ДП завод "Електротяжмаш” та В'єтнамською компанією «Thanh Ngoc» щодо цього питання заплановано на 25 грудня.

Для активізації співробітництва в реалізації спільних проектів у сферах геології, видобутку й переробки корисних копалин сторони підписали Протокол про наміри між Українським державним геологорозвідувальним інститутом і в’єтнамською державною корпорацією «Vinacomin».

У контексті розширення співпраці в аграрній сфері сторони домовилися вивчити питання створення спільного українсько-в'єтнамського технопарку для реалізації проектів у сфері біотехнологій та виробництва препаратів для ветеринарних потреб і захисту рослин.

У рамках роботи Комісії проведений українсько-в'єтнамський бізнес-семінар, в якому взяли участь представники ділових кіл з обох сторін, зацікавлені у розвитку промисловості, сільського господарства, медицини й туризму.

За результатами роботи 11-го засідання Комісії підписано Протокол.

 

 

 

версія для друку