українська російська англійська
Міноборони: Збройні Сили України укомплектовані контрактниками на 52%
24.12.2010 | 10:30
Прес-служба Міноборони

Укомплектованість Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом складає 52%. У 2010 році більше 6 тисяч громадян України уклали контракт зі Збройними Силами. Про це повідомив у програмі “Про головне” на Першому національному телеканалі начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Григорій Педченко.      

переконаний, що контрактна армія повинна формуватися паралельно із надходженням нових зразків озброєнь і військової техніки. Адже якщо посадити контрактника на стару техніку, боєздатність і боєготовність не підвищиться. Тому до 2015 року принцип комплектування Збройних Сил буде змішаний з поступовим збільшенням частки військовослужбовців-контрактників. Ми плануємо, що в 2015 році рівень укомплектованості військовослужбовцями-контрактниками буде складати 80%", – зазначив начальник Генерального штабу.

При цьому генерал-полковник Григорій Педченко наголосив, що строкова служба у Збройних Силах України є важливим елементом військово-патріотичного виховання української молоді.   

 

версія для друку