українська російська англійська
Мінінфраструктури: За одинадцять місяців 2010 року залізниці України перевезли понад 395 мільйонів тонн вантажів
24.12.2010 | 11:15
Прес-служба Мінінфраструктури

За одинадцять місяців  2010 року залізниці України перевезли понад 395 мільйонів тонн вантажів, що на 10,6 % більше, ніж за відповідний період минулого року.

Зокрема, впродовж січня-листопада зросли обсяги імпортних на 30,2%, експортних на 8,9%, внутрішніх на 11,1%  і  транзитних перевезень на 2,6%.

Так, імпортних вантажів перевезено 27,5 мільйона тонн. Серед них переважали кам’яне вугілля, залізна і марганцева руди, будівельні матеріали, нафта і нафтопродукти, а також чорні метали.

Експортних вантажів перевезено понад 107,7 мільйона тонн. Основу експортного вантажопотоку становили залізна і марганцева руди, чорні метали, мінбудматеріали, кам’яне вугілля, лісоматеріали і мінеральні добрива.

У внутрішньому сполученні перевезено більше 217,6 мільйона тонн вантажів. Серед них переважали кам’яне вугілля, залізна і марганцева руди, мінбудматеріали, нафта і нафтопродукти, кокс, чорні метали та брухт, хімічні та мінеральні добрива, хімікати, цемент, зерно і продукти помелу.

Транзитних вантажів перевезено 42,3 мільйона тонн. Основу транзиту становили нафта і нафтопродукти, кам’яне вугілля, залізна і марганцева руди, хімічні та мінеральні добрива, чорні метали та хімікати.

 

версія для друку