українська російська англійська
Міноборони: У 2011 році 70% коштів оборонного бюджету буде направлено на утримання, а 30% на розвиток Збройних Сил України
24.12.2010 | 12:50
Прес-служба Міноборони

За розрахунками Міністерства оборони і Генерального штабу, на підтримку обороноздатності української армії та вирішення проблем соціального захисту військовослужбовців у 2011 році потрібно 27 мільярдів гривень. Саме такий річний бюджет, за словами начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Григорія Педченка, пропонувало до затвердження в річному бюджеті держави Міністерство оборони.

Однак, як додав начальник Генштабу, держава поки що не в змозі забезпечити такий рівень фінансування армії. Тому керівництво Міністерства оборони і Генерального штабу ретельно підійшло до розподілення виділених на 2011 рік 13,6 мільярдів гривень.

"Якщо у попередніх оборонних бюджетах практично 92% коштів спрямовувалися на утримання, а простіше сказати на проїдання, то в наступному році 13,6 мільярдів гривень розподілені таким чином, що 70% буде направлено на утримання, а 30% на розвиток Збройних Сил", – повідомив генерал-полковник Григорій Педченко.   

 

версія для друку