українська російська англійська
МЗС: Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко відвідав з офіційним візитом Республіку Куба
24.12.2010 | 13:45
Прес-служба МЗС

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко відвідав з офіційним візитом Республіку Куба.

У рамках візиту Міністр провів зустрічі з першим заступником Голови Державної Ради та Ради міністрів Хосе Мачадо Вентура і Головою Національної асамблеї народної влади Рікардо Аларконом де Кесада. Сторони висловили задоволення активізацією двостороннього політичного діалогу протягом 2010 року. Вони відзначили значний потенціал українсько-кубинських відносин, передусім у торговельно-економічній, науково-освітній, культурній і туристичній сферах.

Під час переговорів з главою МЗС Куби Бруно Родрігесом Паррілья обговорювалися актуальні питання співробітництва як на двосторонньому рівні, так і в рамках міжнародних організацій. Зокрема, Міністри висловили задоволення результатами нещодавно проведеного Х засідання Міжурядової українсько-кубинської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва і ходом виконання досягнутих в його рамках домовленостей.

За результатами переговорів був підписаний Меморандум про співробітництво між міністерствами закордонних справ України та Куби.

Костянтин Грищенко також відвідав лікувально-оздоровчий Центр „Тарарá”, де вже протягом двадцяти років у рамках кубинської програми „Діти Чорнобиля” проходять реабілітацію та лікуються українські діти, і передав їм новорічні подарунки.

 

версія для друку