українська російська англійська
МОН: Пріоритетне завдання держави - забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти
24.12.2010 | 15:50
Прес-служба МОН

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник взяв участь у парламентських слуханнях "Законодавче забезпечення та реальний стан дотримання прав дитини в Україні".

Міністр наголосив, що в Україні створено основні правові засади захисту дитини, що ґрунтуються на положеннях понад десяти кодексів, законів України, Указів Президента, постанов, розпоряджень Уряду, відомчих нормативних актів. Реалізуючи принципи Конвенції, розроблено і прийнято Закон України про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року», метою якої є забезпечення оптимального функціонування цілісної системи прав захисту дітей в Україні та забезпечення гідного рівня життя.

За словами Дмитра Табачника, центральними органами виконавчої влади розроблено й підготовлено для затвердження Урядом низку змін і доповнень до 4 кодексів, більше 15 законів України і постанов Кабінету Міністрів України та інших нормативних актів з метою гармонізації законодавства в питаннях представлення інтересів і захисту прав дітей та врегулювання існуючих розбіжностей.

Одним із пріоритетних завдань держави Міністр назвав забезпечення рівного доступу дітей до якісної освіти.

 

 

версія для друку