українська російська англійська
Мін'юст: Україна забезпечила умови для повернення в країну двох українських громадян, засуджених у Венесуелі
24.12.2010 | 16:30
Прес-служба Мін'юсту

Міністерством юстиції України забезпечено умови для перевезення в Україну двох українських громадян, засуджених у Венесуелі. Громадян буде повернуто в країну на підставі Конвенції 1983 року для продовження відбування покарання. Про це повідомив Міністр юстиції України Олександр Лавринович.

За словами Міністра, у результаті вжитих українським Мін‘юстом заходів для прискорення вирішення питання транзитного перевезення засуджених через Францію 23 грудня 2010 року був отриманий дозвіл  від Міністерства юстиції та свобод Французької Республіки на здійснення транзиту засуджених у Венесуелі  українців через Францію. Отримання такого дозволу було необхідно, оскільки маршрут з Венесуели до України проходитиме повітряним шляхом транзитом через територію Франції із запланованою посадкою в аеропорту Парижа.

Таким чином, Міністерством юстиції України забезпечено необхідні умови для перевезення засуджених в Україну для продовження відбування покарання на підставі Конвенції 1983 року.

Як повідомлялося раніше, двох громадян України було засуджено у Венесуелі до 9 років позбавлення волі за перевезення та торгівлю наркотиками. Міністерство юстиції України на підставі Європейської конвенції про передачу засуджених осіб 1983 року надало згоду на передачу в Україну двох громадян для подальшого відбування покарання.

 

 

версія для друку