українська російська англійська
Мінінфраструктури: Укрзалізниця визначила основні пріоритети діяльності галузі на 2011 рік
24.12.2010 | 17:15
Прес-служба Мінінфраструктури

Основним пріоритетом діяльності Укрзалізниці у 2011 році залишиться підготовка залізничної галузі до перевезень, пов’язаних з проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу. Про це заявив сьогодні, 24 грудня, перший заступник генерального директора Укрзалізниці Микола Сергієнко під час прес-конференції у Києві. 

«У 2011 році передбачено виконати робіт на загальну суму близько 7,3 мільярда гривень, з яких основні – це  закупівля пасажирського рухомого складу, будівництво залізнично-автомобільного мостового переходу через Дніпро в Києві, продовження будівництва пасажирського вокзального комплексу на станції Дарниця, продовження реконструкції вокзалу станції Донецьк та інше», — зазначив Микола Сергієнко.

Триватимуть також роботи зі створення національних коридорів для збільшення швидкості поїздів та організація міжрегіональних пасажирських перевезень. На першому етапі заплановано з’єднати швидкісним залізничним сполученням місто Київ з містами проведення матчів ЄВРО-2012 – Харковом, Львовом, Донецьком. Це забезпечить прийом гостей чемпіонату, дозволить інтегрувати залізниці України в систему міжнародних швидкісних залізничних маршрутів.

„У 2011 році на напрямку створення національних коридорів швидкісного руху та організації міжрегіональних пасажирських перевезень Львів-Київ-Полтава-Красноград-Донецьк передбачається модернізувати та відремонтувати 1305,5 км колії; замінити 287 стрілочних переводів; провести електрифікацію на 87 км дільниць, модернізувати 32 тягові підстанції, побудувати 18 шляхопроводів та багато іншого.  Необхідні обсяги фінансування становлять  5052,4 мільйона гривень”, повідомив перший заступник генерального директора Укрзалізниці.

Комплексна модернізація запланована на залізничному напрямку Полтава-Бурти-Користівка.

 

версія для друку