українська російська англійська
Держкомтелерадіо та ДВ "Преса України" підписали угоду про співпрацю
27.12.2010 | 10:35
Прес-служба Держкомтелерадіо

Голова Комітету  Юрій Плаксюк та виконувач обов'язків директора державного видавництва «Преса України» Тетяна Мізерна підписали угоду про співпрацю між Держкомтелерадіо та ДВ «Преса Україна».

Метою угоди є спільні дії, спрямовані на сприяння розвитку книговидавничої діяльності в України, організації та забезпечення реалізації програми «Українська книга» та інших проектів з видання вітчизняної літератури, творів класичних та сучасних українських авторів, літератури українською мовою, популяризація української літератури в світі, підтримка національного виробника.

Сторони зобов’язалися постійно обмінюватися інформацією, надавати необхідні для роботи матеріалів і нормативні документи з питань видавничої діяльності, опрацьовувати пропозиції щодо вдосконалення державної політики в галузі видавничої справи.

Тетяна Мізерна розповіла про технічні можливості видавництва. Вона зауважила, що на сьогодні воно має найсучасніше обладнання і здатне втілювати у життя найскладніші видавничі проекти. На її думку, разом з державними видавництвами ДВ «Преса України» могло б започаткувати та реалізовувати спільні комерційні проекти, сприяти  книгорозповсюдженню.

Угода набирає чинності з дати її підписання  і діє 5 років.

 

 

версія для друку