українська російська англійська
Мінінфраструктури: Укрзалізниця запроваджує аудіоефір у пасажирських поїздах
27.12.2010 | 16:48
Прес-служба Мінінфраструктури

27 грудня Укрзалізниця запроваджує новий аудіоефір «Музика УЗ» в пасажирських поїздах. Вже на новорічні свята гарний настрій пасажирам під час подорожі залізницею забезпечить аудіопрограма «Музика української залізниці – музика УЗ». Загалом, проект здійснюється для інформаційного забезпечення пасажирів під час подорожі.

Ефір програми розрахований на загальну аудиторію. Тривалість трансляції ефіру від 6 до 10 годин. Кожна година складається з шести інформаційно-розважальних блоків різної тематики. Під час ефіру звучатимуть українські та зарубіжні пісні, пізнавальні та розважальні програми, корисна інформацію для пасажирів, а також короткі рекламні повідомлення про послуги, що надаються залізничним транспортом України.

Це не перший рекламно-інформаційний проект, який реалізується в секторі пасажирських перевезень. Зокрема, в поїздах підвищеного комфорту Придніпровської та Південної залізниць Центром реклами Укрзалізниці у відеоефір впроваджена  програма «Експрес ТВ».

Також для пасажирів, які надають перевагу друкованим виданням, відпрацьовується видавничий проект – новий інформаційно-популярний журнал.

 

версія для друку