українська російська англійська
Міноборони: Після завершення патрулювання в Середземному морі корвет "Тернопіль" повернувся до Севастополя
27.12.2010 | 18:00
Прес-служба Міноборони

До Севастополя із Середземного моря повернувся корвет Військово-Морських Сил Збройних Сил УкраїниТернопіль”, який з середини листопада виконував завдання в рамках антитерористичної операціїАктивні зусилля”.

Під час урочистостей командиру походу корабля капітану 2-го рангу Дмитру Зінченку було вручено хліб-сіль, а екіпажутрадиційне на флоті смажене порося.

Виступаючи перед присутніми на борту “Тернополя”, адмірал Віктор Максимов відзначив, що корабель гідно проніс державний прапор і прапор ВМС України у Чорному, Мармуровому і Середземному морях, успішно виконав поставлені перед ним завдання. Від імені військової ради флоту командувач подякував особовому складу корабля за сумлінне виконання службового обов’язку і розпорядився підготувати подання для заохочення кращих військовослужбовців.

"Для нашої держави цей похід мав величезне значення. Україна вкотре продемонструвала, що вона гідно виконує свої міжнародні зобов’язання, є державою, яка піклується про стабільність і безпеку у районах Чорного і Середземного морів, підтверджує готовність боротися з терроризмом", – зазначив контр-адмірал Юрій Ільїн.

 

 

версія для друку