українська російська англійська
Міноборони: На Всесвітньому фестивалі богатирської сили офіцер Повітряних Сил ЗС України вдруге здобув титул найсильнішої людини планети
28.12.2010 | 12:50
Прес-служба Міноборони

У Києві завершився Всесвітній фестиваль богатирської сили. Вже вдруге титул найсильнішої людини планети у ваговій категорії до 105 кілограмів на цих змаганнях здобув старший офіцер Повітряного командування “Центр” Повітряних Сил Збройних Сил України старший лейтенант Віталій Герасимов з Дніпропетровщини.

Змагання складалися з декількох вправ. Доля першого місця вирішувалася в останній вправі – присіданні з легковим автомобілем на плечах. Російський богатир виконав цю вправу 14 разів, а український – 16, тим самим вдруге здобувши титул найсильнішої людини планети.

Як розповів переможець фестивалю, в його житті служба в армії та заняття спортом ніколи не заважали одне одному.

"Я дуже вдячний своєму командирові, підполковнику В’ячеславу Дроботу. Як колишній спортсмен-гирьовик, він завжди іде мені на зустріч у плануванні змагань, аби це не впливало на виконання завдань по службі. Та й у колективі усі цікавляться спортивними новинами, моїми успіхами та підтримують мене", – наголосив Віталій Герасимов.

 

версія для друку