українська російська англійська
ДПА: Припинено діяльність конвертаційного центру, через який незаконно переведено у готівку 25 мільйонів гривень
28.12.2010 | 13:57
Прес-служба ДПА

Підрозділом організації боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДПА у Запорізькій області викрито та припинено діяльність конвертаційного центру, через рахунки якого було незаконно переведено у готівку 25 мільйонів гривень.

Встановлено, що конвертаційний центр створювався для прикриття незаконної схеми придбання за готівку металобрухту та формування безпідставного податкового кредиту з ПДВ для певних товариств Запорізької області, а також для незаконного отримання необлікованих готівкових коштів.

За матеріалами підрозділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, прокуратурою Запорізької області порушено кримінальну справу стосовно організатора конвертаційного центру.

У ході проведення слідчих дій у межах кримінальної справи проведено обшуки офісних приміщень суб`єктів господарської діяльності, підконтрольних конвертаційному центру. Внаслідок цього вилучено грошові кошти в обсязі 138 тисяч гривень, 7 одиниць комп’ютерної техніки, печатки суб'єктів господарської діяльності та первинні бухгалтерські документи.

До організатора конвертаційного центру застосовано міру запобіжного заходу – підписку про невиїзд. Тривають слідчі дії щодо встановлення усіх учасників злочинної групи та забезпечення відшкодування збитків, завданих державі.

 

версія для друку