українська російська англійська
Міноборони: На Житомирщині завершилися польові виходи двох дивізіонів 26-ї артилерійської бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України
29.12.2010 | 10:30
Прес-служба Міноборони

У 26-й Бердичівській артилерійській бригаді 8-го армійського корпусу, яка за підсумками 2010 навчального року посіла друге місце серед бригад армійського об’єднання, тривають заходи за планом бойової підготовки на 2010-2011 навчальний рік.

Так, одразу у двох підрозділах бригади – 2-му гаубичному самохідно-артилерійському дивізіоні, де командиром майор Сергій Баранов, та 3-му гаубичному самохідно-артилерійському дивізіоні, яким командує підполковник Олег Терещук, завершилися польові виходи.

Як розповів заступник командира бригади з виховної роботи підполковник Юрій Риштун, зусилля командирів та офіцерів структури виховної роботи були спрямовані на формування у особового складу високих морально-бойових та психологічних якостей, військового братерства, підвищення його фізичної витривалості.

Протягом тижня в дивізіонах проходили заняття з тактичної, спеціальної, технічної підготовки, а також тренування з управління вогнем дивізіону.

Під час виконання вогневих завдань командуванням дивізіонів було виявлено добрі знання офіцерами положень порядку постановки завдань та порядку ведення загороджувального вогню. Також під час виконання вогневих завдань відзначено якісну роботу радіотелефоністів. Високу готовність до коректування вогню показали також командири батарей.

Під час проведення управління вогнем дивізіону на місцевості відпрацьовано 10 вогневих завдань, з них 2 – з розподілом цілей (ділянок загороджувального вогню) між батареями, 8 – після переміщення вогневих позицій. Виконання вогневих завдань оцінено на “добре”.

 

версія для друку