українська російська англійська
МЗС: Україна наголошує на невідкладному звільненні українських громадян, затриманих у Білорусі
29.12.2010 | 12:50
Прес-служба МЗС

29 грудня 2010 року Посол Республіки Білорусь в Україні Валентин Величко був запрошений до МЗС України на зустріч з Першим заступником Міністра закордонних справ України Русланом Демченком.

Українською стороною в черговий раз висловлено глибоке розчарування тим, що досі затримані громадяни України перебувають під арештом і не звільнені з-під варти. Руслан Демченко підкреслив, що подібні дії білоруської сторони не відповідають духу дружніх двосторонніх відносин України і Республіки Білорусь, наголосивши на необхідності невідкладного звільнення громадян України, оскільки подальше перебування їх під вартою шкодить двостороннім відносинам двох країн.

Валентин Величко запевнив, що негайно доведе до відома офіційного Мінська позицію української сторони.

Посольство України в Республіці Білорусь тримає на особливому контролі питання звільнення з-під варти українських громадян, підтримує постійний телефонний зв’язок із родичами затриманих українців.

МЗС України вживатиме всіх необхідних заходів для якнайшвидшого звільнення з-під варти громадян України і сподівається, що наші співвітчизники зустрінуть новорічні свята вдома.

 

 

версія для друку