українська російська англійська
ДПА: Андрій Головач призначений начальником податкової міліції
29.12.2010 | 15:57
Прес-служба ДПА

29 грудня в Державній податковій службі України відбулася урочиста нарада, на якій Голова ДПС України Віталій Захарченко представив особовому складу податкової міліції свого першого заступника – начальника податкової міліції генерал-майора податкової міліції  Андрія Головача, який раніше обіймав посаду першого заступника начальника податкової міліції – начальника Головного управління податкової міліції ДПА України.

Андрій Головач має великий досвід у боротьбі з економічною злочинністю, адже тривалий час працював на оперативних та керівних посадах підрозділів МВС України та податкової міліції ДПС України.  

Під час промови Віталій Захарченко привітав особовий склад податкової міліції зі святом Нового року, що наближається, та побажав у 2011 році нових звершень на благо незалежної України.

У свою чергу Андрій Головач зазначив, що всі зусилля податкової міліції будуть спрямовані на боротьбу з тіньовою економікою та наповнення державного бюджету, і, як наслідок, зростання добробуту українського народу.

На завершення урочистостей Андрій Головач вручив відомчі нагороди офіцерам податкової міліції за вагомий внесок у боротьбу зі злочинністю у сфері оподаткування   

 

 

 

версія для друку