українська російська англійська
Мінприроди: На аукціоні з продажу спецдозволів на користування надрами виручено більше 11 мільйонів гривень
29.12.2010 | 18:20
Прес-служба Мінприроди

Міністерство охорони навколишнього природного середовища України провело IV аукціон з продажу спеціальних дозволів на користування надрами у 2010 році. Загальна сума проданих лотів становить 11 мільйонів  44 тисячі 300 гривень.

До аукціону було допущено дев’ять лотів, з них три – на видобування, шість – на геологічне вивчення з дослідно-промисловою розробкою. Ділянки надр представлені такими видами корисних копалин, як вапняк (Блок А-III Сасикського родовища, АР Крим), гіпс (Елькеджі-Елінське родовище, АР Крим), кам’яне вугілля (Шахта «Ірмінська», пласти k31, k3в, Луганська область), а також вуглеводневі ділянки. Зокрема, Південно-Хрестищенська площа (Харківська область), Південно-Медведівська площа (Харківська область), Кряківська площа (Луганська область), Осколонівська площа (Луганська область), Східновергунська площа Луганська область) та Геніївська структура (Харківська область).

За найбільшу суму – 4,083 мільйона гривень – було продано спецдозвіл на геологічне вивчення з дослідно-промисловою розробкою Південно-Медведівської площі.

Переможці аукціону протягом 30 календарних днів повинні провести розрахунки за придбаний на аукціоні спеціальний дозвіл шляхом внесення до загального фонду державного бюджету суми в розмірі різниці між ціною дозволу та сумою завдатку.

 

 

версія для друку