українська російська англійська
Держкомтелерадіо: Відбулося вручення премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики
30.12.2010 | 09:20
Прес-служба Держкомтелерадіо

У Держкомтелерадіо відбулося вручення премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики, яка присуджується з 2004 року. Цього року премію вручено журналісту з Чернігова Сергію Дзюбі за публіцистичну книгу «Замінований рай». 

У книзі розповідається про українських миротворців, які  рятували наших моряків із захоплених піратами кораблів, розміновували ліванські землі, під несамовитим обстрілом захищали найважливіші об’єкти в іракському місті Ель-Кут, ризикували життям у Косовому, Ефіопії, Еритреї, Грузії.

починалося все з серії інтерв’ю, які я записав для радіо «Новий Чернігів», – розповів Сергій Дзюба. – Це навіть не інтерв’ю, а радіофільми тривалістю до двох з половиною годин. Для них я добирав музичний ряд, шумові ефекти, тобто намагався наблизити розповідь моїх співрозмовників до реальних ситуацій, про які йшлося.  Потім для місцевої газети підготував друковані версії інтерв’ю».

Цього року на розгляд  Комітету надійшло 42   публіцистичні твори з 18 областей України, із них 18  газетно-журнальних публікацій, 18  телематеріалів,   6 радіоматеріалів.

версія для друку