українська російська англійська
КРУ: Під час використання бюджетних коштів, виділених на ліквідацію повені 2008 року, виявлено порушень на 410 мільйонів гривень
30.12.2010 | 16:50
Прес-служба КРУ

На подолання наслідків стихійного лиха у Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях з Держбюджету протягом 2008-2009 років було виділено понад 4,1 мільярда гривень.

«Під час контрольних заходів було виявлено низку фінансових порушень на загальну суму понад 410 мільйонів гривень, серед яких фінансових втрат – на загальну суму 209 мільйонів гривень», – повідомив заступник Голови ГоловКРУ України Денис Красніков.

Порушення, що були встановлені під час перевірки нарахувань та виплат соціальної допомоги сім`ям, постраждалим від повені (в тому числі за пошкоджені посіви, сади, виноградники, присадибні ділянки, будівлі громадян), призвели до збитків на суму 34 мільйони гривень. Завдяки діям фахівців ДКРС з цієї суми відшкодовано 5,5 мільйона гривень.

Під час використання коштів з виплати компенсацій сільськогосподарським виробникам були допущені порушення, що призвели до збитків на загальну суму 9,6 мільйона гривень (відшкодовано 0,9 мільйона гривень).

Низку порушень виявлено під час перевірок використання коштів на об`єктах дорожнього господарства, що призвели до збитків на суму 77,1 мільйона гривень (відшкодовано 2,7 мільйона гривень).

Порушення на суму 88,7 мільйона гривень збитків виявлено під час використання коштів на відновлювальні роботи об`єктів комунальної власності та об’єктів водного господарства (відшкодовано 37,5 мільйона  гривень).

«Завдяки заходам, вжитими представниками ДКРС, усунуто порушень на загальну суму понад 179 мільйонів гривень», – зазначив Денис Красніков.

За даними перевірок порушено 86 кримінальних справ, матеріали 31 контрольного заходу долучено до кримінальних справ.

До адміністративної відповідальності за порушення фінансової дисципліни притягнуто 550 осіб. Сплачено адміністративних штрафів на суму понад 86,7 тисячі гривень.

 

версія для друку