українська російська англійська
Міноборони: У Новорічну ніч повітряний кордон нашої держави охоронятимуть понад 2200 військовослужбовців та близько 400 одиниць систем озброєнь і військової техніки
31.12.2010 | 11:25
Прес-служба Міноборони

У Новорічну ніч повітряний кордон нашої держави пильно охоронятимуть понад 2200 військовослужбовців, які чергуватимуть на командних пунктах і пунктах управління у складі чергових ланок. До бойового чергування також буде залучено близько 400 одиниць озброєнь і військової техніки частин протиповітряної оборони Повітряних Сил Збройних Сил України.

Керівництво та управління черговими силами з протиповітряної оборони держави здійснюється з командного центру Повітряних Сил ЗС України. Цілодобово тут несе службу чергова зміна військовослужбовців, якою керує оперативний черговий. У Новорічну ніч на бойовому посту мирний спокій українських громадян пильнуватиме чергова зміна на чолі з полковником Андрієм Ткачуком.

Як повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника штабу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Андрій Куришко, бойове чергування в Новорічну ніч буде проходити в звичному режимі. Оперативні служби працюватимуть у тісній взаємодії із своїми колегами із сусідніх держав.

Черговими силами з протиповітряної оборони держави здійснюється постійний контроль порядку використання повітряного простору. У середньому за добу ними супроводжується понад 1300 повітряних цілей.

 

версія для друку