українська російська англійська
Микола Присяжнюк: Земельна реформа проводиться в інтересах селянина
01.07.2011 | 11:02
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Міністерство аграрної політики та продовольства України розпочинає масштабне інформування українських селян щодо необхідності невідкладного завершення земельної реформи в Україні. При цьому, на думку керівника Мінагрополітики Миколи Присяжнюка, надмірна політизація процесу реформування земельних відносин є неприпустимою.

«На сьогодні ми не заробляємо примітивні політичні дивіденди, а піднімаємо з колін сільське господарство, яке підніме з колін державу. Без завершення земельної реформи неможливий подальший економічний розвиток. Ми завершимо земельну реформу, бо це в інтересах селян. Ті, хто протягом 20-ти років завершували земельну реформу лише на словах, привели село до зубожіння та розрухи», - запевнив Міністр.

«Внаслідок завершення земельної реформи буде проведено інвентаризацію земель та створено прозорий обіг сільськогосподарських земель, вартість землі зросте в кілька разів, на селі з’являться робочі місця, і буде відновлено й збережено родючість землі. Крім того, завершення земельної реформи припинить не лише вузько політичні дискусії навколо цього питання, а й унеможливить масштабне скуповування олігархами значних площ земель, власники земельних ділянок зможуть залучати кредитні кошти, а сільська інфраструктура буде розвиватись», - підкреслив Микола Присяжнюк.

«Ми підемо в кожне село і пояснимо людям вигоду завершення земельної реформи. Адже сьогодні український селянин заляканий недолугими міфами про введення в обіг сільгоспземель», - наголосив Міністр.

 

 

версія для друку