українська російська англійська
Андрій Клюєв: Необхідно підвищити рівень безпеки дорожнього руху
06.07.2011 | 12:49
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

МВС, Мінінфраструктури та органи місцевої виконавчої влади  мають вжити додаткових  заходів до підвищення рівня безпеки дорожнього руху та упередження надзвичайних подій на автомобільному транспорті. Про це заявив Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

При цьому особливу увагу він звернув на автотранспорт, який залучається для перевезення пасажирів, зокрема по міських та міжміських маршрутах.

Андрій Клюєв нагадав, що 4 липня на 457 кілометрі автомобільної дороги Київ-Харків-Довжанський сталось тяжке ДТП. Внаслідок лобового зіткнення позашляховика з маршрутним мікроавтобусом. Із 12 пасажирів мікроавтобуса загинуло п’ятеро, а також водій (всього загинуло 6 осіб).

Інші пасажири мікроавтобуса і водій позашляховика з травмами різних ступенів важкості госпіталізовано, повідомив Перший віце-прем‘єр-міністр.

Андрій Клюєв заявив, що дав доручення керівництву МВС, Мінінфраструктури, МНС, МОЗ, Мінсоцполітики, Мінфіну, Укравтодору та Харківській облдержадміністрації щодо утворення відповідної міжвідомчої комісії з вияснення причин та для ліквідації наслідків цієї аварії, надання допомоги потерпілим і членам сімей загиблих.

 

версія для друку