українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Прийняття пенсійної реформи - ознака політичної зрілості країни
06.07.2011 | 14:41
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра - Міністра соціальної політики

Завтра Верховна Рада розглядатиме у другому читанні законопроект про пенсійну реформу. Це надзвичайно важливий для України день. Про це Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики наголосив сьогодні на брифінгу у Кабінеті Міністрів.

«Якщо приймемо це рішення – це буде означати, що політично країна дозріла до необхідності проведення реформ і прийняття непопулярних рішень, які дозволять в середньостроковій перспективі кардинально змінити ситуацію на краще», - наголосив Сергій Тігіпко.

На думку урядовця, реформа пенсійної сфери дозволить не лише забезпечити гідне життя нинішнім та майбутнім пенсіонерам, а й вивільнити величезні кошти для підняття зарплат в бюджетній сфері, державного інвестування у розвиток інфраструктури, створення нових робочих місць.

Сергій Тігіпко переконаний, що ухвалення парламентом законопроекту дозволить уже з наступного року почати підвищення пенсій завдяки осучасненню бази їх розрахунку. Це дасть змогу підвищити пенсії понад 60 відсоткам українців приблизно на 100 гривень щомісячно і стане першим реальним результатом прийняття пенсійної реформи.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо змін до законопроекту, внесених після першого читання, Сергій Тігіпко зазначив, що усі конструктивні зауваження депутатів враховані.

Серед подальших кроків Уряду Віце-прем’єр-міністр назвав такі пріоритети, як: заходи з легалізації зарплат та робочих місць, підготовку до введення другого рівня пенсійного забезпечення і прийняття нового Трудового кодексу.  

 

 

версія для друку