українська російська англійська
В автоматичному режимі відшкодовано 4,6 млрд. грн.
07.07.2011 | 12:43
Прес-служба Державної податкової служби

В автоматичному режимі відшкодовано 4,6 млрд. грн. Про це повідомив Голова ДПС України Віталій Захарченко під час зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації. За його словами, загалом з початку року підприємствам відшкодовано понад 21 млрд. гривень.

За результатами опрацювання декларацій за травень 2011 року (поданих у червні) за оперативними даними встановлено 139 платників податків, які отримали право на автоматичне бюджетне відшкодування ПДВ, на суму 1 млрд. 753 млн. грн. Серед них представники майже усіх регіонів України (26 регіонів із 27) окрім Рівненської області. До переліку увійшли підприємства гірничо-металургійного комплексу, машинобудування, суднобудування, електротехнічної, легкої та хімічної промисловості, будівництва, сільського господарства та торгівлі, зернотрейдери тощо.

У ході зустрічі обговорювалися, зокрема, питання адміністрування ПДВ, запровадження «горизонтального моніторингу», спрощення податкової звітності, ризикоорієнтована система податкового аудиту, створення нових сервісів для платників податків.

 

версія для друку