українська російська англійська
Антимонопольний комітет відкритий до діалогу з бізнесом
08.07.2011 | 11:06
Прес-служба Антимонопольного комітету

Перший заступник Голови Антимонопольного комітету України Юрій Кравченко провів робочу зустріч з представниками компаній-членів Американської Торгівельної Палати з метою обговорення актуальних питань у сфері захисту економічної конкуренції, що турбують бізнес.

Юрій Кравченко доповів про заходи, котрі здійснюють органи Комітету задля спрощення умов ведення бізнесу.

Зокрема, нещодавно Комітет розпочав дослідження ринку адміністративних послуг з метою виявлення тих послуг, які лягають непосильним тягарем на громадян України або створюють суттєві бар’єри для ведення бізнесу через завищену їх вартість, тривалий термін розгляду та складну процедуру отримання.

Велику зацікавленість з боку експертів Палати викликали перспективи розгляду в Верховній Раді України проекту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про захист економічної конкуренції», який передбачає збільшення порогів під час отримання дозволу на концентрацію відповідно з еквіваленту 1 до 4 і з 12 до 50 мільйонів євро.

Учасники заходу розглянули найтиповіші порушення конкуренційного законодавства, а також ознайомилися з підходами до визначення штрафних санкцій, що застосовуються до порушників органами Комітету.

Крім того, значну увагу у ході зустрічі було приділено питанню оскарження державних закупівель. Перший заступник Голови Комітету розповів про особливості розгляду відповідних скарг в цілому та випадки недобросовісного використання процедури оскарження з метою зриву закупівель зокрема.

 

версія для друку