українська російська англійська
Сергій Тігіпко: Пенсійна реформа - перемога України
08.07.2011 | 14:16
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра - Міністра соціальної політики

Країна дозріла для відповідальних рішень, які дозволять просунутися на шляху модернізації та розвитку. Так Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко прокоментував ухвалення Верховною Радою урядового законопроекту про пенсійну реформу.

«Учора було ухвалене знакове рішення для країни. Для мене це сигнал того, що держава йде шляхом реформ. Це важлива перемога України», – наголосив Сергій Тігіпко.

Урядовець зазначив, що ще півроку тому в країні ніхто не вірив, що пенсійна реформа можлива. «Процес підготовки та прийняття реформи був складним. За останні місяці ми змогли знайти компроміс між інтересами громадськості та побажаннями експертів. Ми підготували максимально м'який варіант змін, і я вдячний народним депутатам, які підтримали пенсійну реформу», - підкреслив Сергій Тігіпко.

На думку Віце-прем'єр-міністра, добитися максимальної ефективності змін у пенсійній системі допоможуть комплексні реформи. «Найближчим часом Міністерство соціальної політики підготує законодавство про осучаснення пенсій, реформування системи трудових відносин, легалізації зарплат. Ми пропишемо впровадження другого рівня пенсійної системи», – зазначив Сергій Тігіпко.

«Тільки комплексні заходи зможуть створити позитивний ефект для кожного громадянина», – упевнений Віце-прем'єр-міністр.

 

версія для друку