українська російська англійська
Більше третини найменувань підручників для 11 класів вже надруковано
08.07.2011 | 16:15
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

Більше третини найменувань підручників для учнів 11 класів вже видрукувано. Про це заявив перший заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Святослав Серебрянський на прес-конференції тему "Підручники для одинадцятого класу: чи встигають видавці до 1 вересня?".

«Фінансування на цей рік - а це 120 млн. гривень - надійшло своєчасно і робота над рукописами та макетами теж була проведена своєчасно. Дуже тішить той факт, що ми вже надрукували третину найменувань підручників, якщо порівнювати з минулим роком – це просто грандіозний крок у перед. Адже у минулому році у цей час тільки почало надходити фінансування. Ще такого не було, щоб до літа було розпочато друк, а вже наступного тижня почнеться розвезення підручників по областях», - зазначив Святослав Серебрянський.

У свою чергу директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНмолодьспорту Олег Єресько підкреслив, що це вперше за останні десять років, коли до 1-го вересня всі одинадцятикласники будуть забезпечені всіма необхідними підручниками.

За його словами, вже з наступного тижня розпочинається розвезення цих підручників у всі області України. «Основне завдання, яке стоїть перед нами, – це забезпечити доставку підручників до Дня Незалежності України в обласні бази, які безпосередньо передаватимуть ці підручники районним управлінням освіти. А управління освіти вже відповідно передаватимуть підручники навчальним закладам», – зазначив Олег Єресько.

 

версія для друку