українська російська англійська
Андрій Клюєв доручив до 25 липня перевірити дотримання вимог пожежної безпеки на об'єктах масового перебування громадян
10.07.2011 | 16:03
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

На виконання доручення Президента України від 10 липня 2011 року з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежною безпекою і оперативного реагування на них, Перший віце-прем‘єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв дав низку доручень. Зокрема, поставлено вимогу МНС (Балозі В. І.), Мінсоцполітики (Надразі В. І.), МВС (Могильову А. В.), МОЗ (Аніщенку О. В.), МОНмолодьспорту (Табачнику Д. В.), Держтехногенбезпеки (Улинцю Е. М.), Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським держадміністраціям відповідно до компетенції до 25 липня 2011 р. вжити вичерпних заходів щодо дотримання вимог пожежної безпеки, санітарних норм і правил на об’єктах масового перебування громадян, зокрема в закладах соціального обслуговування населення, на підприємствах громадського харчування, у закладах культури, освіти, оздоровлення та відпочинку. Також перевірятимуться на відповідність встановленим вимогам обладнання, що використовується на зазначених об’єктах, системи протипожежної автоматики, евакуаційні виходи, контролюватиметься дотримання правил і норм використання електричних мереж.

Доручено забезпечити безперешкодний допуск представників контролюючих та наглядових органів у період вжиття зазначених заходів та здійснення контролю за виконанням їх рішень.

У разі виявлення порушень Перший віце-прем‘єр-міністр доручив вживати заходів щодо притягнення до встановленої законом відповідальності винних осіб.

 

версія для друку