українська російська англійська
Найімовірніше, причиною трагедії на Рівненщині став людський фактор
10.07.2011 | 16:49
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Найімовірніше, причиною трагедії на Рівненщині став людський фактор. Про це заявив сьогодні Віце-прем‘єр-міністр - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, який наразі перебуває в Рівненській області, де сьогодні вночі сталася пожежа у Дубровицькому районному територіальному центрі соціального обслуговування.

Безпосередньо на місці пригоди стало відомо, що один з мешканців будинку для літніх людей курив незадовго до цього, й саме недопалок міг спричинити пожежу. Порушено кримінальну справу, в ході розслідування якої й буде названо остаточну причину трагедії.

«Наразі працює Урядова комісія, правоохоронці. Ми будемо жорстко розбиратися в причинах трагедії», - наголосив Сергій Тігіпко. При цьому він зазначив, що будівля закладу була досить стара, збудована в 1950 році.

За словами Віце-прем‘єр-міністра, найближчим часом за дорученням Президента України Віктора Януковича буде проведено перевірки всіх подібних закладів.

«В Україні 784 таких центри. Це дуже потрібна справа. Однак потрібно, щоб будівлі відповідали всім необхідним умовам і стандартам», - зазначив Сергій Тігіпко.

Центр буде переведено в інше місце, після відбудови постраждалої від пожежі будівлі тут буде діяти лікарня.

Від імені Уряду Сергій Тігіпко висловив співчуття рідним та близьким загиблих під час спілкування з мешканцями села Біле, де сталася трагедія.

версія для друку