українська російська англійська
До кінця літа Укрзалізниця обере оптимальний механізм забезпечення житлом своїх спеціалістів
11.07.2011 | 15:32
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Для реалізації завдання Віце-прем’єр-міністра України – Міністра інфраструктури України Бориса Колеснікова щодо провадження постійної соціальної підтримки висококваліфікованим фахівцям галузі, зокрема, забезпеченням житлом, Укрзалізниця розпочинає активну роботу над пошуком оптимального механізму для вирішення житлового питання. Відтак вже наприкінці літа 2011 року Укрзалізниця визначиться з форматом, формою та обсягами забезпечення житлом для залізничників.

Ще 24 червня цього року, перебуваючи з робочим візитом на Вінниччині, Борис Колесніков наголосив, що висококваліфіковані спеціалісти, які працюють у транспортній галузі, повинні бути забезпечені житлом та отримувати достойну заробітну плату – Віце-прем’єр-міністр України запропонував допомагати транспортникам з отриманням та виплатою іпотеки.

«Ми можемо заплатити відсотки за іпотеку за житло для молодих фахівців, можемо зробити перший внесок і підписати 15-20-річний контракт з молодими спеціалістами. Ми готові до таких серйозних соціальних платежів», - зазначав тоді Борис Колесніков. За його словами, держава повинна забезпечувати кваліфіковані кадри достойною заробітною платою, щоб кожен мав змогу самотужки заробити на іпотеку та заплатити за власне житло.

Про готовність допомагати провідним фахівцям залізничної галузі в отриманні житла, а відтак зацікавити молодих спеціалістів у роботі на залізниці заявив Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак.

«Не повинно бути хаотичних кроків — де, хто міг знайти і якимсь чином побудувати. Все буде планово. Ми знайдемо оптимальний механізм, що дозволить нам допомагати залізничникам вирішувати житлову проблему. Хочу зауважити, що житло має стати стимулом для того, щоб у галузь приходили молоді та висококваліфіковані спеціалісти», — зазначив Генеральний директор Укрзалізниці. Зокрема, за словами Володимира Козака, необхідно придивлятися до молодих кадрів у технікумах та вузах, та заохочувати спеціалістів до роботи, створюючи належні умови та оплати праці.

Нагадаємо, цьогоріч Укрзалізниця введе в експлуатацію три житлові будинки - близько 140 залізничників отримають нове житло. Також до кінця року заплановано підвищити заробітну плату працівників залізниці на 20%.

 

версія для друку