українська російська англійська
Вітропарк "Новоазовський" - крок до зменшення енергозалежності України
12.07.2011 | 11:23
Прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження

У Донецькій області відкрито вітропарк «Новоазовський».

Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Микола Пашкевич зазначив, що це знакова подія в сфері відновлюваної енергетики: «Впровадження таких проектів - це крок до нової стратегії енергозабезпечення та зменшення енергетичної залежності України».

Микола Пашкевич зачитав привітання Першого віце-прем’єр Міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Андрія Клюєва з цього приводу. «Уряд підтримує проведення заходів, які мають на меті об’єднання зусиль ділових кіл і держави для реалізації енергоефективних проектів та впровадження технологій, що використовують альтернативні джерела енергії», - йдеться у привітанні.

На думку Уряду, ощадливе ставлення до енергоресурсів є не лише елементом високої європейської культури, а й показником ефективності економіки держави. «Розвиток вітроенергетики дозволить не лише уникнути в майбутньому енергетичної залежності України від імпортованих енергоносіїв, а й забезпечити покращення екологічного стану промислових територій. Це запорука здоров’я наших майбутніх поколінь», - процитував Микола Пашкевич Андрія Клюєва.

Довідково. У с. Безіменному реалізується інвестиційний проект з будівництва 43 вітроенергетичних установок потужністю 2,5 МВт кожна. Термін реалізації проекту 2010-2014 рр. Проектна потужність вітрової електростанції - 107,5 МВт. На даний момент завершено будівництво першої і другої черги проекту, змонтовані десять вітроустановок загальною потужністю 25 МВт. Розпочалося будівництво третьою черги у складі 13 вітроенергетичних установок загальною потужністю 32,5 МВт.

 

 

версія для друку