українська російська англійська
Обслуговування пасажирів на залізничному транспорті поліпшиться
12.07.2011 | 13:02
Прес-служба Міністерства інфраструктури

У Правила перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України будуть внесені зміни. Відповідний проект наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Змін до Правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України» оприлюднено на офіційному сайті відомства у розділі «Регуляторна діяльність».

У першу чергу запропоновані проектом наказу зміни стосуються корегування умов повернення проїзних документів, перевізних документів для автомобілевозів та уточнення умов проїзду осіб, яким надано пільги відповідно до чинного законодавства. Зокрема, право на безкоштовний проїзд у приміському сполученні матимуть діти з багатодітних сімей за наявності відповідних посвідчень.

Також проектом передбачено розширити сферу послуг щодо перевезення ручної поклажі пасажирів, встановити порядок ведення та зберігання книги скарг, конкретизувати умови та вартість перевезення великих собак та дрібних кімнатних тварин і кімнатних декоративних птахів тощо.

Проект розроблено з метою покращення якості обслуговування пасажирів, що користуються залізничним транспортом, відповідно до Закону України «Про залізничний транспорт» та Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.97 № 252.

Свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного проекту громадяни можуть надсилати протягом місяця на адресу Укрзалізниці або Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

 

 

версія для друку