українська російська англійська
Андрій Клюєв розкритикував пасивність міністерств та відомств, покликаних стимулювати інвестиції та інновації
13.07.2011 | 11:55
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

Незважаючи на збільшення надходження інвестицій, інвестиційні процеси розгортаються повільно, заявив Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

«Причин такого стану декілька. Серед них слід назвати також і пасивність цілої низки центральних органів виконавчої влади, покликаних за своєю компетенцією стимулювати процеси інноваційної діяльності», - заявив Андрій Клюєв.

За його словами, ця проблема набуває особливої гостроти, якщо врахувати, що світова економіка вже понад двадцять років функціонує в умовах  п‘ятого та шостого технологічних укладів.

Перший віце-прем‘єр-міністр України доручив МОНмолодьспорту разом з Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації, Мінекономрозвитку, Мінфіном, іншими заінтересованими центральними органами виконавчої влади, академіями наук активізувати свою роботу. Ці міністерства та відомства мають сконцентрувати зусилля та ресурсний потенціал на підтримці науково-технічних розробок у зазначених напрямах, внести пропозиції щодо їх провадження у вітчизняне виробництво, заявив Андрій Клюєв.

Він нагадав, що у лютому поточного року Кабінетом Міністрів було затверджено рамкову Програму розвитку інвестиційної та інноваційної діяльності (до 2015 року).

Перший віце-прем‘єр-міністр доручив Міністру фінансів врахувати це під час формування показників проекту Державного бюджету на 2012 рік, що дозволить забезпечити реалізацію відповідних інноваційних проектів в рамках Програми розвитку інвестиційної та інноваційної діяльності України.

 

версія для друку