українська російська англійська
Перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв назвав роботу восьмої сесії Верховної Ради досить плідною
13.07.2011 | 12:03
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

Досить плідною назвав роботу восьмої сесії Верховної Ради, яка  минулого тижня закінчила свою роботу, Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

За його словами, протягом сесії, завдяки злагодженим зусиллям Президента України, Кабінету Міністрів та парламенту, прийнято 221 закон, розглянуто 156 законопроектів, поданих Кабінетом Міністрів.

Більшість законопроектів, ініційованих Урядом, спрямовано на перетворення законодавчої бази за напрямками реформ Президента України, заявив Андрій Клюєв.

Він наголосив, що Кабінет Міністрів має чітку політичну волю для реалізації усіх необхідних змін. «Можна констатувати, що реформи вже дають перші результати. Бізнес, незважаючи на першу обережну реакцію, позитивно відреагував на нову економічну політику: надходження у державний бюджет поступово збільшуються», - сказав Перший віце-прем‘єр-міністр.

За його словами, в сфері зовнішньої політики також спостерігаються позитивні зрушення - вперше за всі роки незалежності чітко окреслилась європейська перспектива України. Андрій Клюєв також підкреслив, що Уряд досяг значного прогресу у переговорах з ЄС щодо підписання Угоди про асоціацію, що дозволить поглибити економічну співпрацю з Євросоюзом вже цього року.

Здійснено важливі кроки на шляху подальшого розвитку співробітництва з країнами СНД, зокрема з Російською Федерацією, заявив Перший віце-прем‘єр-міністр України.

 

 

версія для друку