українська російська англійська
Перший віце-прем'єр-міністр доручив до 20 липня відкрити спецрахунки для зарахування плати за адміністративні послуги
13.07.2011 | 14:05
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв розкритикував центральні та місцеві органи виконавчої влади за ситуацію з відкриттям спеціальних рахунків для зарахування плати за надання адміністративних послуг.

Як він заявив, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів, за даними Державного казначейства України, за півроку на рахунки від надання адміністративних послуг, які, відповідно до законодавства, надаються підприємствами, небюджетними установами та організаціями, підпорядкованими міністерствам та відомствам, надійшло всього 2,5 млн. грн. «Це означає, що колосальний фінансовий ресурс знаходиться поза межами Державного бюджету України», - заявив Андрій Клюєв. Перший віце-прем‘єр-міністр підкреслив, що ні один регіон, крім Києва, ні один центральний органи виконавчої влади, не перераховує кошти від надання адміністративних послуг на спеціальні рахунки.

Андрій Клюєв поставив завдання керівникам центральних органів виконавчої влади, під персональну відповідальність, вжити вичерпних заходів щодо відкриття окремих рахунків у системі Державного казначейства України з відомчою ознакою для зарахування до Спеціального фонду Державного бюджету плати за надання адмінпослуг, які, відповідно до законодавства, надаються підприємствами, небюджетними установами та організаціями, підпорядкованими міністерствам та відомствам. «Прошу завершити цю процедуру до 20.07.2011 року та доповісти», - заявив Перший віце-прем‘єр-міністр.

МВС, СБУ та фінансовій інспекцій він доручив провести перевірки використання коштів за надання адміністративних послуг. «Про проведену роботу поінформувати Уряд у місячний термін», - підкреслив Андрій Клюєв.

Він також повідомив, що Уряд продовжує роботу з реформування системи адміністративних послуг. За його словами, на цьому засіданні розглядався Перелік платних адміністративних послуг, що надаються Державною службою експортного контролю та скасування платних послуг, що надаються державними квітково-декоративними насіннєвими інспекціями.

Окрім того, на засідання Кабінету Міністрів винесено законопроект, яким скасовується надання підприємцями виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, яка необхідна при отриманні ліцензії, повідомив Андрій Клюєв. За його словами, відповідно до законопроекту, орган ліцензування таку інформацію буде отримувати самостійно.  Перший віце-прем‘єр-міністр особливо підкреслив, що дерегуляція економіки – один з головних напрямків діяльності Уряду.

 

версія для друку