українська російська англійська
Андрій Клюєв доручив до 1 вересня забезпечити оснащення підприємств теплокомуненерго лічильниками відпуску тепла
13.07.2011 | 17:39
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі

До кінця серпня необхідно забезпечити оснащення всіх підприємств комунальної теплоенергетики засобами обліку відпуску теплової енергії. Таке завдання поставив Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв під час селекторної наради за участі представників центральних органів виконавчої влади та керівників всіх регіонів.

«Неможливо, щоб у підприємств, які надають послуги з подачі теплової енергії не було лічильників. До кінця серпня потрібно, щоб лічильники були на цих підприємствах», - наголосив Андрій Клюєв та додав, що оснащення відбуватиметься за кошти самих підприємств.

Перший віце-прем’єр-міністр зауважив, що у випадку, якщо це доручення не буде виконано, Національна комісія регулювання електроенергетики України буде анулювати відповідні ліцензії.

Андрій Клюєв також повідомив, що Уряд на цей час виділив 500 млн. грн. на придбання домових лічильників, а на наступний рік буде виділено ще 3-4 млрд. грн. Він доручив керівництву регіонів, Мінрегіонбуду, Мінфіну та Фонду держмайна вжити необхідних заходів для опрацювання цього питання. «Кошти вже є. Але до кінця наступного року потрібно щоб лічильники були встановлені по всій території в усіх будинках», - підкреслив урядовець.

Перший віце-прем’єр-міністр відзначив, що ці лічильники мають бути виключно вітчизняного виробництва: «Мають працювати наші підприємства. Це будуть бюджетні гроші, тому вони повинні направлятися тільки на підтримку вітчизняних виробників».

Андрій Клюєв доручив керівникам регіонів під час роботи над проектами місцевих бюджетів на фінансування житлово-комунального господарства звернути особливу увагу. Він запевнив, що буде особисто перевіряти наявність на місцях чітких планів з модернізації цього сектору на наступний рік.

Перший віце-прем’єр-міністр доручив керівникам всіх регіонів до кінця серпня втілити в життя всі документи, які були напрацьовані урядовою робочою групою з проведення реформи в житлово-комунальному господарстві - рішення Кабінету Міністрів та законодавчі акти, ухвалені Верховної Радою України.

Андрій Клюєв доручив Мінрегіонбуду відкрити спеціальний сайт, де розмістити всі нормативно-правові акти, які стосуються реформи житлово-комунального господарства, щоб всі учасники цього процесу могли в зручному вигляді з ними ознайомитися.

Андрій Клюєв також зазначив, що Уряд готується підбивати підсумки першого півріччя, і можна констатувати, що є багато позитивних зрушень. Зберігаються тенденції до стабілізації у провідних галузях економіки, фінансовому секторі, очікується поліпшення реального стану справ і у соціальній сфері. Проте, за його словами,  залишаються проблемні питання, вирішення яких потребує принципово нових  підходів.

Андрій Клюєв зазначив, що проблеми, що накопичились у ЖКГ, газовому секторі та у сфері соціального забезпечення населення стримують розвиток держави, погіршують соціально-економічну ситуацію, негативно впливають на імідж керівництва центральних і місцевих органів влади. 

«Ми знов і знов повертаємось до цих хронічних проблем. Але сьогодні завдання ускладнюється – проблемні сфери стають об’єктами реформування, а ми з вами – учасниками та організаторами реалізації Програми реформ Президента України. Це дає можливість органам виконавчої влади зрушити з місця багаторічні боргові та інші важливі питання», - наголосив він.

 

версія для друку