українська російська англійська
Рафаель Кузьмін:Вартість авіаквитків має бути доступною для українців
14.07.2011 | 10:38
Прес-служба Антимонопольного комітету

Антимонопольний комітет України займає рішучу позицію щодо необхідності розробки та реалізації учасниками внутрішніх ринків авіаперевезень та аеропортових послуг чіткого плану спільних дій щодо вирішення нагальних питань у цій сфері, покликаного забезпечити пасажирів якісним авіасполученням за справедливу – економічно обґрунтовану плату. На цьому наголосив перший заступник Голови Комітету Рафаель КУЗЬМІН під час наради за «круглим столом» з топ-менеджементом авіаційної галузі.

Зокрема, така співпраця повинна передбачити заходи, результатом яких має стати встановлення конкурентних цін на авіаперевезення, насамперед, внутрішнього сполучення, запровадження чесних, добросовісних і прозорих правил взаємодії між авіакомпаніями та аеропортами. У свою чергу це має призвести до зниження вартості авіаквитків.

«Якщо всі ці етапи пройдуть успішно, Антимонопольний комітет не буде застосувати до порушників конкуренційного законодавства на ринках авіаперевезень максимальні штрафи. Для нас головне, щоб споживачі були задоволені як якістю, так і вартістю авіаперевезень. Останнє має відобразитися у суттєвому збільшенні можливостей наших громадян використовувати авіаційний транспорт. Для цього авіаперевізники та аеропорти повинні знайти спільну мову, віднайти та втілити шляхи реалізації важливого завдання», – підкреслив Рафаель Кузьмін.

Учасники наради підтримали позицію Комітету та згідно досягнутих домовленостей за результатами заходу мають надати до Комітету пропозиції щодо вдосконалення тарифоутворення на авіаперевезення.

 

версія для друку