українська російська англійська
Укрзалізниця буде реформована, а рухомий склад оновлений
14.07.2011 | 11:46
Прес-служба Укрзалізниці

Про реформування залізничної галузі та кардинальне оновлення рухомого складу українських залізниць йшлося під час робочої зустрічі Президента України Віктора Януковича з Віце-прем’єр-міністром України - Міністром інфраструктури Борисом Колесніковим та Генеральним директором Укрзалізниці Володимиром Козаком.

Президент України поставив завдання щодо прискорення роботи з реформування української залізниці, щоб за  5–7 років вибудувати якісний пасажирський рух.

«Ми продовжили обговорювати концепцію глобальних змін у пасажирському русі, пасажирському транспорті. Україна за 6 років повинна повністю змінити рухомий склад, надати максимум зручностей пасажирам за доступною ціною», – зазначив після зустрічі Борис Колесніков.

Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак  наголосив, що залізниця потребує якісних змін, реформування та модернізації. «Вже розроблений проект кардинального оновлення локомотивного парку та парку вагонів. Залізниця має бути готова щодо якісного забезпечення потреб у перевезенні як пасажирів, так і вантажів. Переконаний, що доручення Президента України щодо підтримки довгострокових програм розвитку та концепції реформ буде якнайшвидше підтримано і Урядом, і Верховною Радою України. Прийняття цих базових нормативних актів дозволить Укрзалізниці стати інвестиційно привабливою галуззю та планувати свою роботу на довгострокову перспективу.

«Йдеться про величезні обсяги роботи, адже масового якісного оновлення основного рухомого складу залізниць не відбувалося з 60-х років минулого століття», — зазначив Генеральний директор Укрзалізниці.

версія для друку