українська російська англійська
У І півріччі 2011 року до загального фонду держбюджету зібрано податків у 2 рази більше ніж минулого
14.07.2011 | 12:59
Прес-служба Державної податкової служби

Бюджет додатково одержав понад 2 млрд. гривень. Бюджетний розпис Міністерства фінансів України виконано на 102,4 відсотка. Про це заявив Голова Державної податкової служби України Віталій Захарченко під час засідання Колегії.

„Ми спостерігаємо позитивну динаміку виконання планових показників, досягнуто стабільність у надходженні податків. Завдяки динамічним напрацюванням до загального фонду державного бюджету зібрано 90,5 млрд. грн. Це на 40 млрд. грн. перевищує збір минулого року”, – зазначив Віталій Захарченко.

За його словами, до зведеного бюджету України за січень-червень сплачено 128 млрд. 183 млн. грн., з них до державного бюджету – 93 млрд. 723 млн. грн., місцевих бюджетів – 34 млрд. 460 млн. гривень.

У повному обсязі використано бюджетний ресурс на відшкодування податку на додану вартість. Так, на рахунки платників податків відшкодовано 21 млрд. грн. ПДВ.

Економіку країни розвиває держава, а податкова стимулює цей розвиток. Тому нам необхідно виробити системний підхід до виконання усіх завдань, які поставлені перед нашою службою, для подальшого успішного виконання планових показників”, – підкреслив Голова ДПС.

 

версія для друку