українська російська англійська
Податкові аналітики стають точнішими у своїх прогнозах
14.07.2011 | 16:39
Прес-служба Державної податкової служби

Податкові аналітики стають точнішими у своїх прогнозах. Про це сьогодні під час засідання колегії заявив заступник Голови ДПС України Олександр Клименко.

За його словами, розрив між очікуваними та фактичними зборами до бюджету скорочується. Так, у червні різниця між прогнозними даними та реальними надходженнями склала 8%, тоді як у травні це було 10%, у квітні – 19%.

«Ще ніхто і ніколи не зміг досягти стовідсоткової точності, але прагнути цього треба. Найближчим часом ми плануємо зробити ще декілька кроків для підвищення якості нашої відомчої аналітики», - зауважив Олександр Клименко.

Податківець підкреслив, що фактична сплата податків перевищила прогнозні показники.

«На початок року передбачалося недовиконання плану по зборах ПДВ та податку на прибуток. Але за підсумком п’яти місяців поточного року ми маємо 5 млрд. грн. додаткових надходжень. Тому я закликаю вас позбутися зайвого песимізму та прискіпливіше оцінювати стан економіки та перспективи підприємств», - відзначив Олександр Клименко, звертаючись до учасників колегії.

Він пообіцяв, що в першу чергу підсилюватимуться новими методиками та кваліфікованими кадрами прогнозно-аналітичні групи у регіональних підрозділах ДПС.

«Точність наших даних – це основа для прийняття управлінських рішень всіма органами влади, тому міра нашої відповідальності перед суспільством та державою надзвичайно велика», - підсумував заступник Голови ДПС Олександр Клименко.

 

 

версія для друку