українська російська англійська
Найближчим часом відбудеться чергове засідання міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва
14.07.2011 | 17:51
Прес-служба Міністерства закордонних справ

У рамках офіційного візиту Голови Комітету Міністрів Ради Європи, Міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка до Грузії 14 липня ц.р. у м.Батумі відбулася його зустріч з Президентом країни Михайлом Саакашвілі.

Сторони висловили готовність до подальшого розвитку політичного діалогу, а також взаємну зацікавленість у наданні двостороннім відносинам більшого прагматизму шляхом поглиблення співробітництва у торговельно-економічній сфері, зокрема, через участь компаній двох країн у масштабних проектах, які реалізуються в Україні та Грузії.

Костянтин Грищенко та Михайло Саакашвілі досягли домовленості провести найближчим часом чергове засідання спільної міжурядової комісії з питань економічного співробітництва на рівні віце-прем’єр-міністрів двох країн.

Міністр закордонних справ України та Президент Грузії обговорили також питання співпраці в рамках міжнародних організацій та відзначили високий рівень взаємодії  України та Грузії на  цьому рівні.

Сторони обговорили внутрішньополітичну та економічну ситуації в обох країнах, питання розвитку інфраструктури проектів в Україні у контексті проведення у 2012 році чемпіонату Європи з футболу  та розвитку інфраструктури у місті Батумі.

Костянтин Грищенко поінформував Михайла Саакашвілі про хід економічних реформ в Україні, наголосивши на незмінності євроінтеграційного курсу офіційного Києва як головного зовнішньополітичного пріоритету. У свою чергу Президент Грузії високо оцінив динаміку України в євроінтеграційному напрямі.

З поміж іншого, співбесідники обговорили актуальні питання міжнародного порядку денного та обмінялися думками щодо взаємодії двох країн на міжнародній арені з метою пошуку шляхів і механізмів розв’язання існуючих довготривалих конфліктів. 

 

 

версія для друку